See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONSERWACJA I NAPRAWA URZĄDZEŃ SYGNALIZACJI ŚWIETLNYCH, ZNAKÓW AKTYWNYCH ORAZ OŚWIETLENIA DROGOWEGO NA TERENIE ADMINISTROWANYM PRZEZ GDDKIA O/POZNAŃ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi naprawcze, konserwacja i bieżące naprawy urządzeń sygnalizacji świetlnych i znaków aktywnych oraz oświetlenia drogowego na terenie administrowanym przez GDDKiA O/Poznań, w podziale na VIII części zamówienia
Vorherige Bekanntmachung: 486028-2024
Interne Kennung: O/PO.D-3.2421.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Roboty utrzymaniowe sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze znaków aktywnych i elementów oświetlenia drogowego na terenie Rejonu w Chodzieży
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Roboty utrzymaniowe sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze znaków aktywnych i elementów oświetlenia drogowego na terenie Rejonu w Gnieźnie
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III
Beschreibung: Roboty utrzymaniowe sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze znaków aktywnych i elementów oświetlenia drogowego na terenie Rejonu w Kaliszu
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV
Beschreibung: Roboty utrzymaniowe sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze znaków aktywnych i elementów oświetlenia drogowego na terenie Rejonu w Kępnie
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V
Beschreibung: Roboty utrzymaniowe sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze znaków aktywnych i elementów oświetlenia drogowego na terenie Rejonu w Koninie
Interne Kennung: Część V
Los: LOT-0006
Titel: Część VI
Beschreibung: Roboty utrzymaniowe sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze znaków aktywnych i elementów oświetlenia drogowego na terenie Rejonu w Lesznie
Interne Kennung: Część VI
Los: LOT-0007
Titel: Część VII
Beschreibung: Roboty utrzymaniowe sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze znaków aktywnych i elementów oświetlenia drogowego na terenie Rejonu w Nowym Tomyślu
Interne Kennung: Część VII
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII
Beschreibung: Roboty utrzymaniowe sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze sygnalizacji świetlnych, roboty naprawcze znaków aktywnych i elementów oświetlenia drogowego na terenie Rejonu w Środzie Wlkp.
Interne Kennung: Część VIII