2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van PFAS analyses in de matrix oppervlaktewater en afvalwater
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht bestaat uit de ophaling en het transport van de stalen, de kwaliteitsvolle uitvoering van per- en polyfluoralkylverbindingen (PFAS) en ultrakorte keten per- en polyfluoralkylverbindingen (uk PFAS) analysen in de matrices oppervlaktewater en afvalwater en de rapportering van de analyseresultaten aan VMM. Zowel de aanvragen vanuit VMM als het rapporteren van de analyseresultaten door de uitvoerder van deze opdracht gebeuren via elektronische weg (Xml-bestanden). De stalen dienen opgehaald te worden in de buitendienst Gent van de VMM.
Interne Kennung: Bestek nr. VMM/KMW/LAB/2025/ANALYSES PFAS en uk PFAS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestek nr. VMM/KMW/LAB/2025/ANALYSES PFAS en uk PFAS - 1
Beschreibung: zie bestek
Interne Kennung: 1