2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vozidlo sanitní 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vozidla sanitního pro přepravu pacientů kategorie A2 dle ČSN EN 1789+A1 (zadavatel v souladu s § 89 odst. 6, případně § 90 odst. 3, zákona č. 134/2016, o zadávání veřejných zakázek, uvádí možnost nabídnout rovnocenné řešení) dle Přílohy č. 6 zadávací dokumentace – Požadavky na předmět plnění_AKTUAL 1.
Interne Kennung: VSN-6759/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
5. Los
Los: LOT-0001