764503-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Usługa transportu sanitarnego z lekarzem oraz z personelem średnim ( 2 ratownicy medyczni lub pielęgniarki) dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa transportu sanitarnego z lekarzem oraz z personelem średnim ( 2 ratownicy medyczni lub pielęgniarki) dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa transportu sanitarnego z lekarzem oraz z personelem średnim (2 ratownicy medyczni lub pielęgniarki) dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. • Pakiet nr 1 - Usługa transportu sanitarnego z personelem średnim o standardzie odpowiadającym karetkom typu „P” (zespół dwuosobowy odpowiadającym podstawowemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego: ratownik medyczny i/lub pielęgniarka i/lub sanitariusz kierowca) na rzecz pacjentów GCZD im. św. Jana Pawła II w Katowicach. • Pakiet nr 2 - Usługa transportu sanitarnego z zapewnioną opieką lekarską o standardzie odpowiadającym karetkom typu „S”, porównywalną do udzielanej przez specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego (z wyłączeniem transportów neonatologicznych) na rzez pacjentów GCZD im. św. Jana Pawła II w Katowicach. Szczegółowy opis zawarty został w SWZ.
Interne KennungZP/59/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1 Usługa transportu sanitarnego z personelem średnim o standardzie odpowiadającym karetkom typu „P” (zespół dwuosobowy odpowiadającym podstawowemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego: ratownik medyczny i/lub pielęgniarka i/lub sanitariusz kierowca) na rzecz pacjentów GCZD im. św. Jana Pawła II w Katowicach
Beschreibungszczegółowy opis zawiera SWZ.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2 - Usługa transportu sanitarnego z zapewnioną opieką lekarską o standardzie odpowiadającym karetkom typu „S”, porównywalną do udzielanej przez specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego (z wyłączeniem transportów neonatologicznych) na rzez pacjentów GCZD im. św. Jana Pawła II w Katowicach.