764511-2025 - Ergebnis
Polen – Fahrzeuge für Abfall – dostawa w formie leasingu operacyjnego używanego pojazdu ciężarowego do odbioru odpadów typu śmieciarka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa w formie leasingu operacyjnego używanego pojazdu ciężarowego do odbioru odpadów typu śmieciarka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu używanego pojazduciężarowego do odbioru odpadów typu śmieciarka na okres 4-letni: pojazd ciężarowy typu śmieciarka, 2-osiowy, zzabudową jednokomorową, wyposażony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego opisanymi szczegółowo w Opisieprzedmiotu zamówienia stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung598569-2025
Interne KennungZP.271.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungdostawa w formie leasingu operacyjnego używanego pojazdu ciężarowego do odbioru odpadów typu śmieciarka zopcją wykupu na okres 4-letni
Optionen
Beschreibung der OptionenW niniejszym postępowaniu Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art.441 ustawy Pzp. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego będzie mógł skorzystać w ramach realizacji umowy. W przypadku nie skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Opis opcji: opcja wykupu pojazdu – 1 (jeden) % wartości początkowej pojazdu brutto, pod warunkiem spłacenia wszelkich należności wynikających z umowy leasingu