See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GGB Nr. 4
Beschreibung: Werkopdracht voor de bouw van een ontwikkeling bestaande uit een middelbare school voor 700 leerlingen, een crèche voor 56 kinderen en 112 woningen met een ondergrondse parkeergarage met 46 plaatsen en een CASCO begane grond, alsook een toegangsweg en de bijbehorende omgevingsaanleg. Deze opdracht brengt het eerste deel van het “Masterplan Van Praet” tot uitvoering voor de ontwikkeling van GGB nr. 4. Het masterplan werd goedgekeurd op 6 mei 2021 door de Stad Brussel en weerspiegelt de door de Stad ondersteunde ontwikkelingsvisie voor de wijk Neder-Over-Heembeek, dat de bebouwde gebieden, toegangen, bestemmingen, vestigingen en perimeters vastlegt. Het ambieert de ontwikkeling van een duurzame wijk. De perimeter van deze opdracht is in eigendom van Stad Brussel en valt onder de coördinatie van de Grondregie van de Stad Brussel. De coördinatie aan de zijde van het multidisciplinaire team gebeurd door 51N4E. Het project wenst zich te onderscheiden in duurzaamheid en de ontwikkeling van een groot landschappelijk gebied om de biodiversiteit te bevorderen, met een aandacht voor de regenwaterbeheer en de bestrijding tegen de stedelijke hitte-eilanden. Plaats van uitvoering :GGB nr. 4 - Vilvoordsesteenweg, Vuurkruisenlaan, Oorlogskruisenlaan, Rue de Heembeek, 1120 Neder-Over-Heembeek. De bouwplaats omvat volgende kadastrale percelen: 19de afdeling, sectie D, nummers 249a/ 249b/ 79g3/ 79h3/ 249a/ 97f / 79f3.
Interne Kennung: PPP0T3-378/5160/RF/24/PO/970
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GGB Nr. 4 - Moerasgebouw en omgeving
Beschreibung: Bouw van een gebouw met kinderdagverblijf op het gelijkvloers en 29 woningen met omgevingsaanleg. Plaats van uitvoering :Hoek Heembeekstraat en Vuurkruisenlaan, 1120 Neder-Over-Heembeek. 19de afdeling, sectie D, nummers 97f / 79f3.
Interne Kennung: RF/24/PO/970_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: GGB Nr.4 - hofgebouw, middelbare school met omliggend landschap en wegenis
Beschreibung: Bouw van 2 gebouwen in een groen en blauw publiek landschap met toegangswegen tot deze gebouwen. Het eerste gebouw is een woongebouw voor 83 woningen met een ondergrondse parking voor 46 plaatsen en casco commerciële ruimtes op het gelijkvloers en draagt de naam "Hofgebouw". Het tweede gebouw betreft een middelbare school voor 700 leerlingen met een sport- en theaterzaal voor buitenschoolse activiteiten. Het landschap bestaat uit verschillende zones waaronder klein driehoekig park, zone rondom hofgebouw, zone rondom school, voorplein school en nieuwe toegangsweg tot hofgebouw en school vanuit Vilvoordsesteenweg. Plaats van uitvoering : GGB nr. 4 - Vilvoordsesteenweg, Vuurkruisenlaan, Oorlogskruisenlaan, 1120 Neder-Over-Heembeek.19de afdeling, sectie D, nummers 249a/ 249b/ 79g3/ 79h3/ 249a.
Interne Kennung: RF/24/PO/970_2