76458-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane – Zakup i sukcesywna dostawa leków do programów lekowych oraz produktów leczniczych w podziale na zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa leków do programów lekowych oraz produktów leczniczych w podziale na zadania
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: zakup i sukcesywna dostawa leków do programów lekowych oraz produktów leczniczych w podziale na zadania 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: a) załącznik nr 1 – formularz oferty b) załącznik nr 2 – asortymentowo-cenowy, c) załącznik nr 3 – projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung678135-2025
Interne Kennung38/PN/2025/MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie numer 4
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - załączniki numer 1, 2, 3, do SWZ.
Interne KennungZadanie numer 4
LosLOT-0002
TitelZadanie numer 8
Interne KennungZadanie numer 8
LosLOT-0003
TitelZadanie numer 10
Interne KennungZadanie numer 10
LosLOT-0004
TitelZadanie numer 15
Interne KennungZadanie numer 15
LosLOT-0005
TitelZadanie numer 16
Interne KennungZadanie numer 16
LosLOT-0006
TitelZadanie numer 20
Interne KennungZadanie numer 20
LosLOT-0007
TitelZadanie numer 32
Interne KennungZadanie numer 32
LosLOT-0008
TitelZadanie numer 34
Interne KennungZadanie numer 34
LosLOT-0009
TitelZadanie numer 35
Interne KennungZadanie numer 35
LosLOT-0010
TitelZadanie numer 36
Interne KennungZadanie numer 36
LosLOT-0011
TitelZadanie numer 42
Interne KennungZadanie numer 42
LosLOT-0012
TitelZadanie numer 43
Interne KennungZadanie numer 43
LosLOT-0013
TitelZadanie numer 44
Interne KennungZadanie numer 44