See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het schoonmaken van KdG campussen (incl. sanitaire hygiëne voorzieningen) en het schoonmaken van ramen en beglazing
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het schoonmaken van KdG campussen (incl. sanitaire hygiëne voorzieningen) en het schoonmaken van de ramen en beglazingen.
Interne Kennung: CD_2025_005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CD_2025_005 - 1
Beschreibung: het schoonmaken van KdG campussen en gebouwen (incl. sanitaire hygiëne voorzieningen)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: CD_2025_005 - 2
Beschreibung: het schoonmaken van ramen en beglazingen (binnen + buiten)
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung