See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sieczkarni samojezdnej do Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sieczkarni samojezdnej do Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku przy ul. Ks. St. Suchowolca 26. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i wad prawnych, sprawny technicznie, odpowiadający pod względem jakości wymaganiom polskich i unijnych norm jakościowych, dopuszczony do obrotu prawnego na terytorium UE oraz spełniający wymagania określone w OPZ. 4. Przedmiot zamówienia musi zostać dostarczony wraz z pełną dokumentacją niezbędną do jego zarejestrowania (jeżeli dotyczy) i użytkowania, tj. w szczególności aktualnym świadectwem homologacji typu pojazdu, deklaracją zgodności WE, książką gwarancyjną wraz z warunkami gwarancji, książką przeglądów serwisowych, instrukcją obsługi i konserwacji w języku polskim, a także ze wszystkimi akcesoriami stanowiącymi komplet sprzedażowy. 5. Wykonawca w dniu dostawy oraz w ciągu kolejnych 2-ch dni przeszkoli 4 osoby wskazane przez Zamawiającego, w zakresie jn.: 1) szkolenie teoretyczne obejmujące zasady obsługi technicznej zespołów i mechanizmów sieczkarni samojezdnej – 4 godz., 2) szkolenie praktyczne obejmujące: a) przygotowanie do pracy sieczkarni samojezdnej – 2 godz., b) próba pracy sieczkarnią samojezdną – 1 godz. na uczestnika szkolenia (= 4 godz.), Czas trwania szkolenia – 10 godzin. Szkolenie musi być przeprowadzone przez osobę posiadającą przygotowanie pedagogiczne.
Vorherige Bekanntmachung: 614858-2025
Interne Kennung: ZSR.26.1.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001