See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/24/PRODUKTY LECZNICZE/2025/UE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego w asortymencie i ilościach określonych w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (2.1-2.84 w zależności od części zamówienia)
Vorherige Bekanntmachung: 655468-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 -SUBSTANCJE RECEPTUROWE
Beschreibung: Szczegółowy opis w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: Część 30-SUBSTANCJE RECEPTUROWE
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 -IMMUNOGLOBULINY 1
Interne Kennung: Część 44-IMMUNOGLOBULINY 1
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 -SZCZEPIONKA PRZECIW HPV
Interne Kennung: Część 50-SZCZEPIONKA PRZECIW HPV
Los: LOT-0065
Titel: Część 65 -TOBRAMYCYNUM INJ
Interne Kennung: Część 65-TOBRAMYCYNUM INJ
Los: LOT-0066
Titel: Część 66 -TOBRAMYCINUM DO NEBULIZACJI
Interne Kennung: Część 66-TOBRAMYCINUM DO NEBULIZACJI
Los: LOT-0067
Titel: Część 67 -FOSFOMYCYNUM INJ
Interne Kennung: Część 67-FOSFOMYCYNUM INJ