2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa oraz montaż sprzętu medycznego dla SP ZOZ MSWiA w Koszalinie – lokalizacja Słupsk, ul. Lelewela 58
Beschreibung: Zakup, dostawa oraz montaż sprzętu medycznego dla SP ZOZ MSWiA w Koszalinie – lokalizacja Słupsk, ul. Lelewela 58
Interne Kennung: DAK-23330-18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczność wydatkowania kosztów na koniec roku kalendarzowego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DAK-23330-17/2025