See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE DOSTAWY DO MAGAZYNU ŻYWNOŚCIOWEGO ZAMAWIAJĄCEGO WARZYW I OWOCÓW PRZETWORZONYCH ORAZ NIEPRZETWORZONYCH
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 – WARZYWA ŚWIEŻE 1) Burak ćwikłowy w ilości 15 000 kg; 2) Cebula biała w ilości 13 000 kg; 3) Marchew bez naci w ilości 24 000 kg; 4) Kapusta biała w ilości 10 000 kg; 5) Seler korzeń w ilości 6 000 kg; 6) Pietruszka korzeń w ilości 6 000 kg; 7) Por w ilości 1 300 kg; CZĘŚĆ 2 – JABŁKA Jabłka w ilości 11 000 kg; CZĘŚĆ 3 – WARZYWA KISZONE 1) Kapusta kiszona w ilości 4 000 kg – waga po odcieku; 2) Ogórek kwaszony w ilości 1 000 kg; CZĘŚĆ 4 – ZIEMNIAKI Ziemniaki jadalne w ilości 120 000 kg; CZĘŚĆ 5 – FASOLA, GROCH SOCZEWICA 1. Fasola suszona – typu Jaś w ilości 4 000 kg; 2. Groch łuskany połówki w ilości 2 500 kg; 3. Soczewica suszona w ilości 250 kg; CZĘŚĆ 6 – KONCENTRATY WARZYWNE 1) Koncentrat pomidorowy 30 % w ilości 3 500 kg; 2) Leczo pieczarkowe w ilości 4 500 kg; CZĘŚĆ 7 – DŻEM Dżem niskosłodzony w ilości 6 500 kg; CZĘŚĆ 8 – WARZYWA PRZETWORZONE 1) Kukurydza konserwowa po odsączeniu zalewy w ilości 1 000 kg; 2) Papryka konserwowa po odsączeniu zalewy w ilości 150 kg; 3) Groszek konserwowy po odsączeniu zalewy w ilości 600 kg; 4) Szczaw konserwowy siekany - w ilości 500 kg; 5) Fasola czerwona konserwowa po odsączeniu zalewy w ilości 250 kg 6) Fasola biała konserwowa po odsączeniu zalewy w ilości 250 kg CZĘŚĆ 9 – WARZYWA SUSZONE 1) Włoszczyzna suszona w ilości 100 kg - w skład mieszanki wchodzą jednakowe ilości marchwi, pora, selera i pietruszki, opakowania netto od 1 kg 2) Susz marchwi kostka w ilości 100 kg - w skład której wchodzi marchew cięta suszona, opakowania netto od 1 kg; CZĘŚĆ 10 – WARZYWA MROŻONE 1) Brokuł różyczki mrożony w ilości 800 kg; 2) Kalafior różyczki mrożony w ilości 800 kg; 3) Pieczarki plastry mrożone w ilości 100 kg.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WARZYWA ŚWIEŻE
Beschreibung: 1) Burak ćwikłowy w ilości 15 000 kg; 2) Cebula biała w ilości 13 000 kg; 3) Marchew bez naci w ilości 24 000 kg; 4) Kapusta biała w ilości 10 000 kg; 5) Seler korzeń w ilości 6 000 kg; 6) Pietruszka korzeń w ilości 6 000 kg; 7) Por w ilości 1 300 kg;
Interne Kennung: CZĘŚĆ1
Los: LOT-0002
Titel: JABŁKA
Beschreibung: Jabłka w ilości 11 000 kg;
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Haupteinstufung (cpv): 03222320 Äpfel, Birnen und Quitten
Los: LOT-0003
Titel: WARZYWA KISZONE
Beschreibung: 1) Kapusta kiszona w ilości 4 000 kg – waga po odcieku; 2) Ogórek kwaszony w ilości 1 000 kg;
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Haupteinstufung (cpv): 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Los: LOT-0004
Titel: ZIEMNIAKI
Beschreibung: Ziemniaki jadalne w ilości 120 000 kg;
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Haupteinstufung (cpv): 03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse
Los: LOT-0005
Titel: FASOLA, GROCH, SOCZEWICA
Beschreibung: 1. Fasola suszona – typu Jaś w ilości 4 000 kg; 2. Groch łuskany połówki w ilości 2 500 kg; 3. Soczewica suszona w ilości 250 kg;
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: KONCENTRATY WARZYWNE
Beschreibung: 1) Koncentrat pomidorowy 30 % w ilości 3 500 kg; 2) Leczo pieczarkowe w ilości 4 500 kg;
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: DŻEM
Beschreibung: Dżem niskosłodzony w ilości 6 500 kg;
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Haupteinstufung (cpv): 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten
Los: LOT-0008
Titel: WARZYWA PRZETWORZONE
Beschreibung: 1) Kukurydza konserwowa po odsączeniu zalewy w ilości 1 000 kg; 2) Papryka konserwowa po odsączeniu zalewy w ilości 150 kg; 3) Groszek konserwowy po odsączeniu zalewy w ilości 600 kg; 4) Szczaw konserwowy siekany - w ilości 500 kg; 5) Fasola czerwona konserwowa po odsączeniu zalewy w ilości 250 kg 6) Fasola biała konserwowa po odsączeniu zalewy w ilości 250 kg
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: WARZYWA SUSZONE
Beschreibung: 1) Włoszczyzna suszona w ilości 100 kg - w skład mieszanki wchodzą jednakowe ilości marchwi, pora, selera i pietruszki, opakowania netto od 1 kg 2) Susz marchwi kostka w ilości 100 kg - w skład której wchodzi marchew cięta suszona, opakowania netto od 1 kg;
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: WARZYWA MROŻONE
Beschreibung: 1) Brokuł różyczki mrożony w ilości 800 kg; 2) Kalafior różyczki mrożony w ilości 800 kg; 3) Pieczarki plastry mrożone w ilości 100 kg.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Haupteinstufung (cpv): 15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse