764846-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO, DIAGNOSTYCZNEGO I WYROBÓW MEDYCZNYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO, DIAGNOSTYCZNEGO I WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu medycznego, diagnostycznego i wyrobów medycznych do Apteki Szpitalnej NZOZ Szpitala Powiatowego w Dzierżoniowie Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie przy ul. Cichej 1, 58-200 Dzierżoniów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1A do SWZ - formularze asortymentowo-cenowe oraz podzielony na części, w których przedstawiono prognozowane zużycie na okres 12 miesięcy. 3. Liczba części: 52 Części z możliwością składania ofert częściowych na każdą część oddzielnie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33199000 Medizinische Kleidung, 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141200 Katheter, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33141400 Drahtschneider und Operationsmesser; Operationshandschuhe, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33160000 Operationstechnik
5. Los
LosLOT-0001
TitelMateriały medyczne
BeschreibungMateriały medyczne - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.
LosLOT-0002
LosLOT-0003
LosLOT-0004
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0005
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
LosLOT-0006
LosLOT-0007
LosLOT-0008
LosLOT-0009
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
LosLOT-0010
LosLOT-0011
TitelZestawy infuzyjne do pompy
BeschreibungZestawy infuzyjne do pompy - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
LosLOT-0012
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0013
LosLOT-0014
LosLOT-0015
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
LosLOT-0016
LosLOT-0017
Haupteinstufung (cpv): 33141400 Drahtschneider und Operationsmesser; Operationshandschuhe
LosLOT-0018
LosLOT-0019
LosLOT-0020
LosLOT-0021
LosLOT-0022
LosLOT-0023
LosLOT-0024
LosLOT-0025
LosLOT-0026
TitelTaśmy podcewkowe
BeschreibungTaśmy podcewkowe - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ
LosLOT-0027
LosLOT-0028
LosLOT-0029
LosLOT-0030
LosLOT-0031
LosLOT-0032
LosLOT-0033
LosLOT-0034
LosLOT-0035
LosLOT-0036
LosLOT-0037
LosLOT-0038
LosLOT-0039
LosLOT-0040
LosLOT-0041
LosLOT-0042
LosLOT-0043
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
LosLOT-0044
LosLOT-0045
LosLOT-0046
LosLOT-0047
LosLOT-0048
LosLOT-0049
LosLOT-0050
LosLOT-0051
LosLOT-0052
TitelZestawy próżniowe do pobierania krwi wraz ze strzykawkami do pobrań krwi tętniczej
BeschreibungZestawy próżniowe do pobierania krwi wraz ze strzykawkami do pobrań krwi tętniczej - szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1A do SWZ