See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa okładzin ciernych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa okładzin ciernych
Vorherige Bekanntmachung: 645707-2025
Interne Kennung: Bi.240.3454.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawą skrócenie terminu jest art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 z późn.zm.),
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34322400 Bremssohle
5. Los
Los: LOT-0000