See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych, w tym dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami, na potrzeby jednostek Politechniki Lubelskiej. Podział na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa mebli biurowych, w tym dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami, dla jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Przedmiotowe postępowanie podzielone jest na części: Część 1: Dostawa, montaż oraz rozmieszczenie mebli w Laboratorium Budownictwa WBiA, Część 2: Dostawa foteli do Laboratorium Budownictwa WBiA Część 3: Zakup biurka i fotela dla osób z niepełnosprawnościami do Centrum Informacji Naukowo – Technicznej, Część 4: Dostawa biurka z regulacją wysokości do Centrum Informacji Naukowo – Technicznej Część 5: Dostawa mebli biurowych do Katedry Obróbki Plastycznej Metali WM Część 6: Biurko regulowane elektrycznie i krzesła regulowane dla niskorosłych, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 517134-2025
Interne Kennung: AP-272-PN-68/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1145650. 2. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U z 2020 r. poz. 2452),określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl, Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Roz. 11. SWZ. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ oraz jego integralną część tj. Formularz cenowy. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonego formularza, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego. UWAGA: Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu Cenowym (2a-2f) dla danej części, na którą składa ofertę, Producenta i model oferowanych mebli. W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże danych identyfikujących oferowany mebel/krzesło Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp (dotyczy to część 3, 6). Zamawiający wymaga by wykonawca złożył wraz z ofertą dla części 1, 2, 4 i 5 przedmiotowe środki dowodowe, zgodnie z wymogami zawartymi w rozdziale 7 SWZ, celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z minimalnymi parametrami i wymaganiami określonymi w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. 24.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39112000 Stühle, 39121100 Schreibtische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39157000 Teile für Möbel, 39151000 Diverse Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Dostawa, montaż oraz rozmieszczenie mebli w Laboratorium Budownictwa WBiA,
Beschreibung: „Dostawa mebli biurowych, w tym dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami, dla jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Część 1: Dostawa, montaż oraz rozmieszczenie mebli w Laboratorium Budownictwa WBiA, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dostawa foteli do Laboratorium Budownictwa WBiA,
Beschreibung: „Dostawa mebli biurowych, w tym dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami, dla jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Część 21: Dostawa foteli do Laboratorium Budownictwa WBiA, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Zakup biurka i fotela dla osób z niepełnosprawnościami do Centrum Informacji Naukowo – Technicznej,
Beschreibung: „Dostawa mebli biurowych, w tym dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami, dla jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Część 3: Zakup biurka i fotela dla osób z niepełnosprawnościami do Centrum Informacji Naukowo – Technicznej, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Dostawa biurka z regulacją wysokości, do Centrum Informacji Naukowo – Technicznej,
Beschreibung: „Dostawa mebli biurowych, w tym dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami, dla jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Część 4: : Dostawa biurka z regulacją wysokości, do Centrum Informacji Naukowo – Technicznej, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39121100 Schreibtische, 39157000 Teile für Möbel, 39112000 Stühle, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39151000 Diverse Möbel
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Dostawa mebli biurowych do Katedry Obróbki Plastycznej Metali WM,
Beschreibung: „Dostawa mebli biurowych, w tym dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami, dla jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Część 5: Dostawa mebli biurowych do Katedry Obróbki Plastycznej Metali WM, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Biurko regulowane elektrycznie i krzesła regulowane dla niskorosłych
Beschreibung: „Dostawa mebli biurowych, w tym dostosowanych dla osób z niepełnosprawnościami, dla jednostek organizacyjnych Politechniki Lubelskiej. Część 6: : Biurko regulowane elektrycznie i krzesła regulowane dla niskorosłych, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39112000 Stühle, 39121100 Schreibtische, 39151000 Diverse Möbel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39157000 Teile für Möbel