765021-2023 - Ergebnis
Niederlande – Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen – Energie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energie
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het leveren van (groen) gas en groene elektriciteit ten behoeven van de scholen van Het Amsterdams Lyceum. De omvang van de opdracht is af te leiden uit het bijgevoegde overzicht van aansluitingen in de bijlagen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het leveren van (groen) gas en groene elektriciteit ten behoeven van de scholen van Het Amsterdams Lyceum. -
Interne Kennung: 1