See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Udzielenie uprawnień licencyjnych na oprogramowanie systemowe środowiska Mainframe oraz świadczenie usług wsparcia”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Zamawiającemu licencji na oprogramowanie systemowe IBM oraz świadczenie usług wsparcia dla Kodu sterującego i dokumentacji GDPS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do Zaproszenia dla Wykonawcy. Okres obowiązywania umowy – 36 miesięcy lub do wyczerpania środków finansowych w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi jako pierwsze, jednak nie wcześniej niż od 01.01.2026 r.
Interne Kennung: 993200.271.197.2025-DZP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001