See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa oświetlania ulic na terenie Gdyni
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi oświetlenia ulic na terenie Gdyni, urządzeniami oświetleniowymi, stanowiącymi własność Wykonawcy i Zamawiającego (Funkcjonalnie powiązanych z urządzeniami oświetleniowymi, stanowiącymi własność Wykonawcy), w porze od zmierzchu do świtu.
Vorherige Bekanntmachung: 00725691-2023
Interne Kennung: EZP.271.64.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa oświetlenia ulic na terenie Gdyni
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi oświetlenia ulic na terenie Gdyni, urządzeniami oświetleniowymi, stanowiącymi własność Wykonawcy i Zamawiającego (Funkcjonalnie powiązanych z urządzeniami oświetleniowymi, stanowiącymi własność Wykonawcy), w porze od zmierzchu do świtu