2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountancydiensten
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst een overeenkomst te sluiten met één (1) partij voor het verlenen van accountancydiensten. Met de aanbesteding wenst de aanbestedende dienst een partij te contracteren die zich als een risicodragend partner durft op te stellen en instaat voor de kwaliteit van de dienstverlening. Het risicodragende aspect doet zich voor bij de onzekerheden rond de in te zetten mensuren. De opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: 1. De controle van de jaarrekening. 2. De controle van de verplichte Bijlagen bij de jaarrekening op grond van de regeling Verantwoordingsinformatie specifieke uitkeringen. 3. Strategische advisering aan opdrachtgever voortvloeiend uit de controle van de jaarrekeningen. 4. Overige additionele controleopdrachten. De omvang van de opdracht bedraagt €900.000,-
Interne Kennung: 553365
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst een partij te contracteren die zich als een risicodragend partner durft op te stellen en instaat voor de kwaliteit van de dienstverlening. Het risicodragende aspect doet zich voor bij de onzekerheden rond de in te zetten mensuren. De opdracht bestaat voor de nieuwe overeenkomst uit dezelfde onderdelen als de huidige overeenkomst: 1. De controle van de jaarrekening. 2. De controle van de verplichte Bijlagen bij de jaarrekening op grond van de regeling Verantwoordingsinformatie specifieke uitkeringen. 3. Strategische advisering aan opdrachtgever voortvloeiend uit de controle van de jaarrekeningen. 4. Overige additionele controle opdrachten. 900.000,- excl BTW
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee verlengingen van 2 jaar