See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie długoterminowego kredytu bankowego dla Województwa Lubuskiego w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: udzielenie kredytu długoterminowego wypłacanego w całości lub części do kwoty 140.000.000,00 zł (słownie: sto czterdzieści milionów złotych 00/100).
Vorherige Bekanntmachung: 491984-2025
Interne Kennung: DA.III.2721.1.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego wypłacanego w całości lub części do kwoty 140.000.000,00 zł (słownie: sto czterdzieści milionów złotych 00/100).