2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i dystrybucja paliwa wodorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i dystrybucja paliwa wodorowego w szacowanej ilości 117 000 kg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111600 Wasserstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DW.TZ.1.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość rozszerzenia zamówienia w ramach prawa opcji w zakresie terminu trwania umowy - możliwe będzie przedłużenie okresu jej obowiązywania o 18 m-cy, jak i zwiększenie ilości zamówionego wodoru o maksymalnie 117 000 kg.