765392-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Premiks LP 1% mineralno-witaminowy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPremiks LP 1% mineralno-witaminowy
BeschreibungPremiks dla loch prośnych LP 1%. Zamawiający zamawia 2000 kg premiksu z dostawą do magazynu Zamawiającego, (w workach max. do 30 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. Okres trwałości 6 miesięcy od daty dostawy. Zawartość składników w 1kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 1 200 000 D3 j.m. 180 000 E mg 6 000 K3 mg 200 B1 mg 200 B2 mg 500 B6 mg 300 B12 mg 2 Kwas nikotynowy mg 2 500 Kwas pantotenowy mg 1 500 Biotyna mg 30 Kwas foliowy mg 300 Chlorek choliny mg 40 000 Żelazo mg 8 000 Mangan mg 4 000 Cynk mg 8 000 Miedź mg 1 800 Jod mg 150 Selen mg 30 Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung634470-2025
Interne Kennung248/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001
TitelPremiks dla loch prośnych LP 1%