See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji, aktualizacji i subskrypcji oprogramowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji, aktualizacji i subskrypcji oprogramowania (części 1-11) zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załącznikach nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f do SWZ, oraz na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48771000 Softwarepaket mit allgemeinen Dienstprogrammen, 48220000 Internet- und Intranet-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu Kerio Connect GOV, Kerio Antivirus, ActiveSync.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu Kerio Connect GOV, Kerio Antivirus, ActiveSync, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu RedHat Enterprise Linux Server Standard ze wsparciem technicznym na kolejne 12 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu RedHat Enterprise Linux Server Standard ze wsparciem technicznym na kolejne 12 miesięcy, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu AUTODATA online D&R.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja programu AUTODATA online D&R, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja LEX Omega online.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie prawa użytkowania i subskrypcja LEX Omega online, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Przedłużenie prawa użytkowania programu: Acronis DeviceLock Core License Renewal Acronis Maintenance and Support.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie prawa użytkowania programu: Acronis DeviceLock Core License Renewal Acronis Maintenance and Support, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Przedłużenie kontraktu serwisowego kontrolera Cisco SWSS Upgrade Cisco Catalyst 9800CL Wireless Controll na 3 lata (produkt: CONECMUC9800CLC_3yr).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie kontraktu serwisowego kontrolera Cisco SWSS Upgrade Cisco Catalyst 9800CL Wireless Controll na 3 lata (produkt: CONECMUC9800CLC_3yr), spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Zakup licencji Microsoft Windows Server CAL 2025 PL - User CAL.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji Microsoft Windows Server CAL 2025 PL - User CAL, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Zakup oprogramowania wraz z licencją ZWCAD.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania wraz z licencją ZWCAD, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Zakup Architecture Engineering & Construction Collection (AutoCAD, Revit i inne) z możliwością logowania na urządzeniach mobilnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup Architecture Engineering & Construction Collection (AutoCAD, Revit i inne) z możliwością logowania na urządzeniach mobilnych, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1d do SWZ;
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Zakup licencji Microsoft Windows Server 2025 Remote Desktop Services - User CAL.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji Microsoft Windows Server 2025 Remote Desktop Services - User CAL, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1e do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Zakup Microsoft Planner i Project plan 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup Microsoft Planner i Project plan 3, spełniającego wymagania określone w załączniku nr 1f do SWZ.
Interne Kennung: 57/2025/ZP - Część 11