2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński, 2) przeprowadzenie co najmniej 2 zbiórek (jedna zbiórka na pół roku) odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od właścicieli nieruchomości na terenie miasta i gminy Radzyń Chełmiński, 3) urządzenie oraz wyposażenie Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych we wskazanym przez zamawiającego miejscu, 4) odbiór i zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, 5) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki służące do zbierania odpadów komunalnych, 6) sporządzanie i przekazywanie sprawozdań o których mowa w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz raportów z wykonywanej usługi, 7) opracowanie i poinformowanie właścicieli nieruchomości o harmonogramie odbierania odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 688630-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta i gminy Radzyń Chełmiński
Interne Kennung: Or.271.6.2024