765538-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i domków letniskowych, stadionu, z terenu miasta i gminy Chorzele oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych położonego w mieście Chorzele Chorzele.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i domków letniskowych, stadionu, z terenu miasta i gminy Chorzele oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych położonego w mieście Chorzele Chorzele.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w całym okresie realizacji zamówienia : - odbiór z nieruchomości zamieszkałych, domków letniskowych, stadionu i PSZOK oraz zagospodarowanie (poddanie odzyskowi oraz unieszkodliwianiu) segregowanych i niesegregowanych (zmieszanych) odpadów z nieruchomości zamieszkałych, stadionu, odpadów z czyszczenia ulic i placów, odpadów z parków nie ulegających biodegradacji oraz segregowanych odpadów komunalnych znajdujących się w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów. W przypadku nieruchomości zamieszkałych wymaga się również odbioru odpadów zgromadzonych przed bramą posesji poza pojemnikiem w workach. - Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, stadionu, domków letniskowych, w tym: a) odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) – 20 03 01, 20 03 99 b) odbieranie odpadów komunalnych segregowanych- 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 08, 20 01 39,20 01 40, 20 02 01. c) odbieranie odpadów komunalnych segregowanych z PSZOK-15 01 01, 15 01 02, 15 01 03, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 15 01 07, 15 01 09, 15 01 10*, 16 01 03, 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80, 17 01 82, 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 04 01, 17 04 02, 17 04 03, 17 04 04, 17 04 05, 17 04 06, 17 04 07, 17 04 10, 17 04 11, 17 05 03*, 17 05 04, 17 05 03, 17 06 03*, 17 06 04, 17 06 01, 17 06 03, 17 09 02*, 17 09 03*, 17 09 04, 20 01 01, 20 01 02, 20 01 08, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 17*, 20 01 19, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 25, 20 01 26*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 30, 20 01 31*, 20 01 32, 20 01 33, 20 01 33*, 20 01 34, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 39, 20 01 40, 20 01 80, 20 01 99, 20 02 01, 20 02 03, 20 03 01, 20 03 07, 20 03 99. Wykonawca zobowiązuje się do: 1)Odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych (ilość szacunkowa odpadów): -niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne: 816,16 Mg; -bioodpady stanowiące odpady komunalne: 66,355 Mg; -segregowane (papier i tektura, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, tworzywa sztuczne): 495,28 Mg; RAZEM: 1 377,795 Mg 2)odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z PSZOK (ilość szacunkowa odpadów): -bioodpady stanowiące odpady komunalne: 49,35 Mg; -segregowane (papier i tektura, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, szkło, tworzywa sztuczne): 28,413 Mg; -zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny: 10,985 Mg; -odpady wielkogabarytowe, w tym meble: 51,88 Mg; -popiół i żużel: 3,155 Mg; -zużyte opony: 10,82 Mg; -segregowane odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne: 38,785 Mg; RAZEM: 193,388 Mg Ilości te mają charakter szacunkowy i będą ulegały zmianie wraz z rozwojem selektywnego zbierania odpadów komunalnych.
Interne Kennung: ZP/PN/2/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung