See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie szkoły w maszyny oraz cyfrowo zintegrowane systemy wspierające edukację
Beschreibung: 3. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 3.1 Nazwa zamówienia: Wyposażenie szkoły w maszyny oraz cyfrowo zintegrowane systemy wspierające edukację. 3.2 Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 niezależne części tj.: Część nr 1. Dostawa, montaż i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń służących produkcji podstawowych produktów rolnych (1.a.) dron rolniczy, (1.b.) symulator do automatycznego prowadzenia ciągnika, (1.d) symulator pracy opryskiwacza, (1.e.) zestawy do prowadzenia i komunikacji, (2.a.) modernizacja rozsiewacza nawozów, (2.b.) modernizacja siewnika do kukurydzy, (2.c.) monitor plonu, (3.a.) stacja pogodowa, (4.a.) aplikacja do zarządzania w gospodarstwie rolnym; Część nr 2. Dostawa, montaż i uruchomienie nowego symulatora jazdy oraz pracy ciągnika rolniczego i kombajnu zbożowego z licencjami wieczystymi na oprogramowanie bazowe (1.c.), Część nr 3. Dostawa (1.f.) ciągnika rolniczego, (1.g) opryskiwacza polowego i (1.h.) zestawu uprawowo – siewnego. 3.4. Wykonawcy mogą składać swoje oferty na nieograniczoną liczbę części bez ograniczeń. 3.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1A do SWZ– odpowiednio do części.
Interne Kennung: Znak sprawy: ZP 2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 34151000 Fahrsimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1. Dostawa, montaż i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń służących produkcji podstawowych produktów rolnych (1.a.) dron rolniczy, (1.b.) symulator do automatycznego prowadzenia ciągnika, (1.d) symulator pracy opryskiwacza, (1.e.) zestawy do prowadzenia i komunikacji, (2.a.) modernizacja rozsiewacza nawozów, (2.b.) modernizacja siewnika do kukurydzy, (2.c.) monitor plonu, (3.a.) stacja pogodowa, (4.a.) aplikacja do zarządzania w gospodarstwie rolnym. Przedmiot zamówienia objęty jest wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, za realizację której odpowiedzialny jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, A1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu, Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0, Wsparcie dla szkół rolniczych w zakresie unowocześnienia bazy dydaktycznej szkół rolniczych na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2. Dostawa, montaż i uruchomienie nowego symulatora jazdy oraz pracy ciągnika rolniczego i kombajnu zbożowego z licencjami wieczystymi na oprogramowanie bazowe (1.c.). Wykonawcy mogą składać swoje oferty na nieograniczoną liczbę części bez ograniczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1A do SWZ– odpowiednio do części. Przedmiot zamówienia objęty jest wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, za realizację której odpowiedzialny jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, A1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu, Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0, Wsparcie dla szkół rolniczych w zakresie unowocześnienia bazy dydaktycznej szkół rolniczych na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 34151000 Fahrsimulatoren
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr 3. Dostawa (1.f.) ciągnika rolniczego, (1.g) opryskiwacza polowego i (1.h.) zestawu uprawowo – siewnego. Wykonawcy mogą składać swoje oferty na nieograniczoną liczbę części bez ograniczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Załączniku nr 1A do SWZ– odpowiednio do części. Przedmiot zamówienia objęty jest wsparciem w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, za realizację której odpowiedzialny jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, A1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu, Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0, Wsparcie dla szkół rolniczych w zakresie unowocześnienia bazy dydaktycznej szkół rolniczych na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0.
Interne Kennung: Częśc nr 3
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren