See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuw Kortrijk Fase 02: Bouwen van een meergezinswoning met 23 wooneenheden, bijhorende omgevingsaanleg en ondergrondse parkeergarage
Beschreibung: Het uit te voeren project betreft de nieuwbouw van een meergezinswoning met 23 wooneenheden, bijhorende omgevingsaanleg en ondergrondse parkeergarage te Wijk Nieuw Kortrijk; Olmenlaan, Dr. Snellaertstraat en Berkenlaan; 8500 Kortrijk.
Interne Kennung: SWplus-2019/0025/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SWplus-2019/0025/02 - 1
Interne Kennung: 1