2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (podbudowa, warstwa wiążąca i ścieralna) na potrzeby spółki Dolina Rzeki Sidra Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Kompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (podbudowa, warstwa wiążąca i ścieralna) na potrzeby spółki Dolina Rzeki Sidra Sp. z o.o. 2. Miejscem realizacji dostawy jest pas drogi powiatowej nr 1261B na odcinku Racewo – Nowowola. 3. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: DRS.DZ-DB.Db.263.2.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113800 Straßenbelagsmaterial
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Kompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (podbudowa, warstwa wiążąca i ścieralna) na potrzeby spółki Dolina Rzeki Sidra Sp. z o.o. 1..1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (podbudowa, warstwa wiążąca i ścieralna) na potrzeby spółki Dolina Rzeki Sidra Sp. z o.o. do realizacji zadania inwestycyjnego pt.: „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 1261B na odcinku Racewo - Nowowola”. 1..2. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę betonu asfaltowego AC16P dla KR3 na warstwę podbudowy, grubość warstwy 6 cm – 15 800m2, 2) oczyszczenie mechaniczne i skropienie warstwy podbudowy przed ułożeniem warstwy wiążącej – 15 800m2, 3) rozłożenie siatki wzmacniającej na krawędzi połączeń istniejącej i nowej nawierzchni przy wykonaniu poszerzenia – 5 000m2, 4) dostawę betonu asfaltowego AC16W dla KR3 na warstwę wiążącą, grubość warstwy 4 cm – 15 633m2, 5) dostawę betonu asfaltowego AC16W dla KR2 na warstwę wiążącą, grubość warstwy 4 cm – 11 964m2, 6) oczyszczenie mechaniczne i skropienie warstwy wiążącej przed ułożeniem warstwy ścieralnej – 27 597m2, 7) dostawę betonu asfaltowego AC11S dla KR3 na warstwę ścieralną, grubość warstwy 4 cm – 15 408m2, 8) dostawę betonu asfaltowego AC11S dla KR2 na warstwę ścieralną, grubość warstwy 4 cm – 11 810m2, 1.3. Miejscem realizacji dostawy jest pas drogi powiatowej nr 1261B na odcinku Racewo – Nowowola. 1.4. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal