765613-2025 - Wettbewerb
Polen – Programmierung von Softwarepaketen – Upgrade posiadanego przez zamawiającego systemu portalowego EDUweb 360 w zakresie modułów E-Komunikaty oraz Botów konwersacyjnych wraz z usługami wsparcia powdrożeniowego w okresie 24 miesięcy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUpgrade posiadanego przez zamawiającego systemu portalowego EDUweb 360 w zakresie modułów E-Komunikaty oraz Botów konwersacyjnych wraz z usługami wsparcia powdrożeniowego w okresie 24 miesięcy.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest upgrade posiadanego przez zamawiającego systemu portalowego EDUweb 360 w zakresie modułów E-Komunikaty oraz Botów konwersacyjnych: Wirtualny Asystent Rekrutacji (WAR),Wirtualny Asystent Toku Studiów (WATS) oraz wdrożenie Wirtualnego Asystenta Osób ze Specjalnymi Potrzebami (WAOSP) i Wirtualnego Asystenta, wraz z usługami wsparcia powdrożeniowego w okresie 24 miesięcy. 2. Efektem projektu ma być funkcjonowanie u Zamawiającego: a. Systemu E-tablicy ogłoszeń (e-komunikatów) b. Zarządzanego wspólnie systemu wirtualnych asystentów z mechanizmem rozpoznawania mowy (dalej: System WA) składającego się z: i. Wirtualnego Asystenta Rekrutacji (WAR) ii. Wirtualnego Asystenta Toku Studiów (WATS) – zintegrowanego z systemem USOS iii. Wirtualnego Asystenta ds. osób ze specjalnymi potrzebami (WAOSP) iv. Wirtualnego Asystenta Pracownika (WAP)– zintegrowanego z systemem TETA ME wraz z usługami wsparcia powdrożeniowego w okresie 24 miesięcy. 3. Zamawiający posiada licencje na system portalowy EDU web360 firmy OPTeam. Wykonawca uruchomi system e-komunikatów oraz boty konwersacyjne dalej zwane wirtualnymi asystentami w oparciu o posiadany system portalowy. 4. Ponadto Wykonawca będzie zobowiązany do: a. wykonania analizy przedwdrożeniowej obejmującej konsultacje techniczne i merytoryczne wraz z opracowaniem szczegółowego planu realizacji przedmiotu zamówienia; b. przeszkolenia pracowników Zamawiającego z korzystania z dostarczone licencji, c. udzielenia w ramach zamówienia usługi wsparcia na wdrożone systemy informatyczne na okres 24 miesięcy (liczonych od momentu bezusterkowego odbioru przedmiotu zamówienia – rozumianego jako pozytywny odbiór potwierdzający zakończenie wdrożenia terminu realizacji Umowy). d. zapewnienia możliwości świadczenia odpłatnych usług serwisowych dla aplikacji po upływie okresu wsparcia na wdrożone systemy informatyczne, w przypadku, jeżeli Zamawiający będzie takich usług wymagał. e. udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia na okres co najmniej 24 miesięcy. f. przeniesienie na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do Oprogramowania Dedykowanego – o ile takowe zostanie wytworzone, dostarczenie Zamawiającemu Kodów Źródłowych do Oprogramowania Open Source i licencji tego oprogramowania – o ile takowe zostanie wykorzystane. Przez Elementy Autorskie należy rozumieć - wszelkie utwory w rozumieniu przepisów ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 24 ze zm.), które są dostarczane przez wykonawcę lub powstaną w ramach zamówienia/ umowy. Znanymi aktualnie, lecz nie wyłącznymi Elementami Autorskimi są: dokumentacja, Oprogramowanie Dedykowane, w tym wszelkie modyfikacje/ rozwój dedykowany Zamawiającemu, w tym Elementów Autorskich. Do Elementów Autorskich należą również wszelkie rezultaty Serwisu Powdrożeniowego noszące znamiona utworów w rozumieniu przepisów ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Interne KennungBZP/2025/348
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenshttps://ignatianum.eb2b.com.pl/ Pełny przebieg procedury został opisany w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 48611000 Datenbanksoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest upgrade posiadanego przez zamawiającego systemu portalowego EDUweb 360 w zakresie modułów E-Komunikaty oraz Botów konwersacyjnych wraz z usługami wsparcia powdrożeniowego w okresie 24 miesięcy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest upgrade posiadanego przez zamawiającego systemu portalowego EDUweb 360 w zakresie modułów E-Komunikaty oraz Botów konwersacyjnych: Wirtualny Asystent Rekrutacji (WAR),Wirtualny Asystent Toku Studiów (WATS) oraz wdrożenie Wirtualnego Asystenta Osób ze Specjalnymi Potrzebami (WAOSP) i Wirtualnego Asystenta, wraz z usługami wsparcia powdrożeniowego w okresie 24 miesięcy. 2. Efektem projektu ma być funkcjonowanie u Zamawiającego: a. Systemu E-tablicy ogłoszeń (e-komunikatów) b. Zarządzanego wspólnie systemu wirtualnych asystentów z mechanizmem rozpoznawania mowy (dalej: System WA) składającego się z: i. Wirtualnego Asystenta Rekrutacji (WAR) ii. Wirtualnego Asystenta Toku Studiów (WATS) – zintegrowanego z systemem USOS iii. Wirtualnego Asystenta ds. osób ze specjalnymi potrzebami (WAOSP) iv. Wirtualnego Asystenta Pracownika (WAP)– zintegrowanego z systemem TETA ME wraz z usługami wsparcia powdrożeniowego w okresie 24 miesięcy. 3. Zamawiający posiada licencje na system portalowy EDU web360 firmy OPTeam. Wykonawca uruchomi system e-komunikatów oraz boty konwersacyjne dalej zwane wirtualnymi asystentami w oparciu o posiadany system portalowy. 4. Ponadto Wykonawca będzie zobowiązany do: a. wykonania analizy przedwdrożeniowej obejmującej konsultacje techniczne i merytoryczne wraz z opracowaniem szczegółowego planu realizacji przedmiotu zamówienia; b. przeszkolenia pracowników Zamawiającego z korzystania z dostarczone licencji, c. udzielenia w ramach zamówienia usługi wsparcia na wdrożone systemy informatyczne na okres 24 miesięcy (liczonych od momentu bezusterkowego odbioru przedmiotu zamówienia – rozumianego jako pozytywny odbiór potwierdzający zakończenie wdrożenia terminu realizacji Umowy). d. zapewnienia możliwości świadczenia odpłatnych usług serwisowych dla aplikacji po upływie okresu wsparcia na wdrożone systemy informatyczne, w przypadku, jeżeli Zamawiający będzie takich usług wymagał. e. udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia na okres co najmniej 24 miesięcy. f. przeniesienie na Zamawiającego majątkowych praw autorskich do Oprogramowania Dedykowanego – o ile takowe zostanie wytworzone, dostarczenie Zamawiającemu Kodów Źródłowych do Oprogramowania Open Source i licencji tego oprogramowania – o ile takowe zostanie wykorzystane.
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48329000 Darstellungs- und Archivierungssystem, 48611000 Datenbanksoftwarepaket