See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van brood en gebak
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de aankoop en levering van brood en gebak De looptijd van deze overeenkomst bedraagt maximaal 4 jaar; de initiële duur van het contract bedraagt 2 jaar en wordt 2 keer stilzwijgend verlengd met telkens een periode van 1 jaar behoudens aangetekende opzeg min. 3 maanden voor de aanvang van de stilzwijgende verlenging. De raming houdt geen verbintenis in voor de af te nemen hoeveelheden.
Interne Kennung: PPP0QX-306/5330/AZSINTMARIA/2025-006
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brood, sandwiches en ovenkoeken
Beschreibung: Brood, sandwiches en ovenkoeken
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-025_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De ondernemer voegt aan de offerte de prijslijst toe van het assortiment, dat deel uitmaakt van de omschreven markt, dat de ondernemer aanbiedt naast de posten opgenomen in de inventaris. De ondernemer geeft de voorwaarden mee waarbij de aanbestedende overheid kortingen kan verkrijgen bij de aankoop van het extra aangeboden assortiment: 1. Staffelkorting volgens het bestelbedrag 2. Online bestelling via de webshop 3. Bestelling voor levering volgende werkdag 4. Etc...)
Los: LOT-0002
Titel: Gebak met en zonder toegevoegde suikers
Beschreibung: Gebak met en zonder toegevoegde suikers
Interne Kennung: AZSINTMARIA/2024-025_2