2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing op verhardingen
Beschreibung: Onkruidbeheersing op verhardingen Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Beheersen onkruid op verharding en goten; b. Bijkomende werkzaamheden.
Interne Kennung: 2023-09-GB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Besteksnummer 2023-09-GB
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging looptijd
765705-2023 - Resultaat
Nederland – Straatreinigingsdiensten – Onkruidbeheersing op verhardingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2023-09-GB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90611000 Straatreinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Besteksnummer 2023-09-GB
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging looptijd