2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Piecki. Część I odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: a) Odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Piecki. b) Transporcie odebranych odpadów do instalacji komunalnej tj. Stacji Przeładunkowej w Polskiej Wsi wchodzącej w skład Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie. c) Wyposażeniu nieruchomości w pojemniki i worki do zbiórki odpadów komunalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: RZK.271.2.16.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001