2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie gminnych autobusowych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Olszówka
Interne Kennung: GK.7240.2.6.2023
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie gminnych autobusowych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar gminy Olszówka na 8 liniach komunikacyjnych, dla których Gmina Olszówka jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego.