2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky vozidel pro resort statutárního města Ostravy
Beschreibung: Předmětem DNS jsou dodávky nových (i speciálních) silničních vozidel bez ohledu na druh pohonu. Součástí předmětu plnění mohou být rovněž speciálně upravená vozidla pro osoby s hendikepem (osoby zdravotně postižené atp.). DNS je v souladu s § 139 odst. 4 písm. b) ZZVZ rozdělen do níže uvedených kategorií, v rámci kterých plánuje poptávat výše uvedené dodávky: a. Kategorie č. 1: Vozidla kategorie M1. b. Kategorie č. 2: Vozidla kategorie N1. c. Kategorie č. 3: Vozidla zvláštního určení SG POLICEJNÍ. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 odst. 1 ZZVZ.
Interne Kennung: 90/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 ZZVZ, ve kterém Zadavatel postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie č. 1: Vozidla kategorie M1.
Beschreibung: Předmětem kategorie č. 1 jsou dodávky nových (i speciálních) silničních vozidel kategorie M1 bez ohledu na druh pohonu. Součástí předmětu plnění mohou být rovněž speciálně upravená vozidla pro osoby s hendikepem (osoby zdravotně postižené atp.).
Interne Kennung: 90/2025 (1)
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie č. 3: Vozidla zvláštního určení SG Policejní
Beschreibung: Předmětem kategorie č. 3 jsou dodávky nových (i speciálních) silničních vozidel kategorie N1 bez ohledu na druh pohonu. Součástí předmětu plnění mohou být rovněž speciálně upravená vozidla pro osoby s hendikepem (osoby zdravotně postižené atp.). Předmětem plnění této kategorie budou vozidla se zvláštní výbavou (například výstražné zvukové a světelné zařízení, případně jiná doplňková výbava), případně s polepy dle grafického manuálu objednatele. Zadavatel upřesňuje, že objednatelem bude zejm. Městská policie Ostrava. Není však vyloučen objednatel odlišný.
Interne Kennung: 90/2025 (3)
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie č. 2: Vozidla kategorie N1.
Beschreibung: Předmětem kategorie č. 2 jsou dodávky nových (i speciálních) silničních vozidel kategorie N1 bez ohledu na druh pohonu. Součástí předmětu plnění mohou být rovněž speciálně upravená vozidla pro osoby s hendikepem (osoby zdravotně postižené atp.).
Interne Kennung: 90/2025 (2)