See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę w WSzS w Białej Podlaskiej w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarkę w WSzS w Białej Podlaskiej w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii
Interne Kennung: DPK/503.186.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DPK.503.186.2025