2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usprawnienie systemu ratowniczo – gaśniczego w Gminie Bełchatów poprzez zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego waz z wyposażeniem dla OSP w Dobrzelowie.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z wyposażeniem dla OSP Dobrzelów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usprawnienie systemu ratowniczo – gaśniczego w Gminie Bełchatów poprzez zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego waz z wyposażeniem dla OSP w Dobrzelowie