2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische Adviesdiensten
Beschreibung: De Opdracht omvat het leveren van medische adviesdiensten bij de uitvoering van de rechtspositie (deels gelinkt aan letselschade) en in uitzonderlijke gevallen het beoordelen van declaraties van medische kosten. De omvang is gespecificeerd in de type dienstverlening die de Politie verlangt van Opdrachtnemer. De exacte omvang is te vinden in de Inschrijvingsleidraad in hoofdstuk 1.
Interne Kennung: VZ0012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312320 Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: gehele opdracht
Beschreibung: Er wordt geen gebruik gemaakt van een perceelindeling. De opdracht opsplitsen in percelen is voor de Politie ongewenst. Daarnaast is uit de marktconsultatie gebleken dat er in de markt voldoende marktpartijen actief zijn die de Opdracht als geheel kunnen uitvoeren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Politie is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Raamovereenkomst met een looptijd van twee (2) jaar, met optie tot verlenging van één (1) maal twee (2) jaar. De verwachte ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juni 2026.