2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení FVE – MÚ Konice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace, zprovoznění a následný servis fotovoltaické elektrárny na budovách č. p. 27 a 28 Městského úřadu Konice o celkovém instalovaném výkonu 73,15 kWp, s akumulací do baterií. Součástí plnění je také vypracování analýzy rizik k LPS (hromosvodům) a v případě potřeby (nevyhovujícího stavu) také projektová dokumentace k jejich úpravě. Podrobné požadavky Zadavatele jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pořízení FVE