765888-2023 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymywanie w należytej czystości i stanie higieniczno - sanitarnym Obiektów w Ośrodku Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymywanie w należytej czystości i stanie higieniczno - sanitarnym Obiektów w Ośrodku Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Targówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest bieżące, codzienne i kompleksowe utrzymywanie w należytej czystości i stanie higieniczno - sanitarnym pomieszczeń krytej Pływalni „Polonez”, pawilonu sportowo-administracyjnego i kontenerów biurowych oraz szatniowych, hali zadaszonej oraz lodowiska w Dzielnicy Targówek w Warszawie przy ul. Łabiszyńskiej 20. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 5/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 2. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania zamówienia przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości oraz nie wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. 4. Zgodnie z art. 462 ust. 8 ustawy Pzp powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie tego zamówienia. 5. Zamawiający zaleca odbycie przez Wykonawcę wizji lokalnej obiektu objętego przedmiotem zamówienia, w którym wykonywana będzie usługa sprzątania. Wizja lokalna może być przeprowadzona w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 -16.00. Zainteresowani Wykonawcy winni zgłosić do Zamawiającego wniosek w postaci elektronicznej (na adres e-mail: osir@osirtargowek.waw.pl.) o przeprowadzenie wizji lokalnej, co najmniej na 2 dni przed planowanym terminem jej przeprowadzenia. Zamawiający potwierdzi możliwość przeprowadzenia wizji lokalnej we wnioskowanym terminie, dokumentem przesłanym do Wykonawcy. Zamawiający nie warunkuje ważności oferty od odbycia wizji lokalnej. 6. Inne uwarunkowania: 1) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany czasu funkcjonowania pływalni i tym samym zmianę godzin pracy personelu. 2) Osoby wykonujące usługi z ramienia Wykonawcy, będą je wykonywać zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i p.poż. 3) Wykonawca odpowiada wobec Zamawiającego za wszelkie szkody wyrządzone Zamawiającemu przez personel Wykonawcy. 4) Pracownicy Wykonawcy przebywać będą na obiekcie w jednolitych estetycznych strojach dostosowanych do charakteru pracy oraz wyposażeni zostaną w identyfikatory imienne. 5) Osoby wykonujące czynności sprzątania na płycie basenu, w każdym przypadku pod nieobecność ratownika, obowiązuje bezwzględny nakaz pracy w kamizelkach ratunkowych. Odpowiedzialność za ewentualne wypadki, jakim mogą ulec osoby nieprzestrzegające niniejszego nakazu ponosi Wykonawca. 6) Wykonawca prowadził będzie książkę dyżurów, do której strony będą wpisywały wszelkie uwagi oraz istotne wydarzenia związane z realizacją przedmiotu zamówienia. Książkę dyżurów Wykonawca będzie przedstawiał Zamawiającemu raz w miesiącu w celu potwierdzenia wykonanych usług. 7) Zamawiający zastrzega sobie możliwość ciągłego nadzoru nad świadczeniem usługi w zakresie przedmiotu zamówienia. Pracownik upoważniony przez Zamawiającego ma prawo w książce dyżurów wpisywać uwagi dotyczące, nienależytego wykonania lub rażących zaniedbań w wykonaniu usługi będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. 8) Zamawiający zapewnieni Wykonawcy dostęp do energii elektrycznej i wody w sposób umożliwiający prawidłowe i bezpieczne prowadzenie prac będących przedmiotem zamówienia oraz na czas wykonywania tych prac odpowiedniego pomieszczenia na szatnię dla pracowników, składowanie materiałów, narzędzi i urządzeń. 9) Mycie, dezynfekcja i czyszczenie obiektu odbywać się będzie przy użyciu własnych specjalistycznych środków chemicznych Wykonawcy dostosowanych do rodzaju pomieszczenia. Środki myjąco-dezynfekcyjne używane przez Wykonawcę do mycia i dezynfekcji muszą posiadać wymagane, karty charakterystyk i pozwolenia Ministra Zdrowia (w przypadku środków dezynfekcyjnych do specjalnego stosowania w krytych pływalniach). Wykonawca zobowiązany jest do przedkładania na bieżąco Zamawiającemu wszelkich atestów PZH środków chemicznych stosowanych do wykonywania przedmiotu zamówienia oraz stosować środki czyszczące i dezynfekcyjne dopuszczone przez Sanepid do stosowania w krytych pływalniach. W przypadku małej skuteczności środków stosowanych przez Wykonawcę Zamawiający zastrzega sobie prawo do żądania zmiany stosowanych środków.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 98312000 Textilreinigung