765891-2023 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usługi polegającej na kompleksowym sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu porządku i czystości w obiekcie MFWWP w Warszawie oraz na terenie do niego przyległym.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi polegającej na kompleksowym sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu porządku i czystości w obiekcie MFWWP w Warszawie oraz na terenie do niego przyległym.
Beschreibung: Świadczenie usługi polegającej na kompleksowym sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu porządku i czystości w obiekcie Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – Wodny Park w Warszawie przy ulicy Merliniego 4 oraz na terenie zewnętrznym do niego przyległym.
Interne Kennung: MFWWP/RZP/14/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Świadczenie usługi polegającej na kompleksowyn sprzataniu i bieżacym utrzymaniu porządku i czystości w obiekcie MFWWP w Warszawie oraz na terenie do niego przyległym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na kompleksowym sprzątaniu i bieżącym utrzymaniu porządku i czystości w obiekcie Mokotowskiej Fundacji Warszawianka – Wodny Park w Warszawie przy ulicy Merliniego 4 oraz na terenie zewnętrznym do niego przyległym w zakresie określonym opisem przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia nie obejmuje powierzchni użytkowych objętych umowami najmu tj. : pomieszczeń wewnątrz restauracji i pubu, barku, fitness klubu i siłowni, sklepów, strzelnicy oraz salonu fryzjersko – kosmetycznego. Przedmiot zamówienia obejmuje tzw. części wspólne użytkowane przez klientów oraz poszczególnych najemców Fundacji:  powierzchnię na antresoli  powierzchnię wraz ze stolikami na parterze,  taras (obok recepcji fitness klubu),  korytarz w części gastronomicznej na piętrze w okolicach windy oraz na poziomie parteru (od strony północnej obiektu),  klatki schodowe znajdujące się od strony południowej (wejście do dyspozytorni), środkowej prowadzącej od fitness klubu oraz od strony północnej prowadzącej od restauracji. Godziny otwarcia obiektu: Od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 22.00, sobota, niedziela i święta w godzinach od 6.30 do 22.00. Strefa Wellnes i Spa codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 11.00 do 22.00 z wyłączeniem: pierwszego dnia Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku, Wszystkich Świętych 1 Listopada oraz soboty i niedzieli Świąt Wielkanocnych. Zamawiający wymaga aby wykonawca zapewnił do wykonywania usługi ilość osób zapewniającą bieżące utrzymanie czystości w obiekcie w czasie godzin otwarcia oraz wykonanie niezbędnych prac po zamknięciu obiektu wymaganych do zapewnienia porządku : I zmiana w godzinach od 6.00 do 14.00: 4 osoby w tym 1 osoba nadzorująco – sprzątająca oraz przynajmniej 1 kobieta, II zmiana w godzinach od 14.00 do 22.00: 5 osób w tym 1 osoba nadzorująco – sprzątająca oraz przynajmniej 1 kobieta, Soboty, Niedziele i Święta w godzinach od 10.00 – 14.00: 1 osoba sprzątająca III zmiana w godzinach od 22.00 do 6.00: 10 osób w tym 1 osoba nadzorująco – sprzątająca. Od 01.04.2024r. (do końca trwania kontraktu) w godzinach od 22.00 do 6.00: 1 dodatkowa osoba sprzątająca.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung