2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusowych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół na terenie Gminy Żmigród na rok 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa polegająca na realizacji zadania pn.: Zakup autobusowych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół na terenie Gminy Żmigród na rok 2026. 1) Zamówienie przewiduje przewóz dzieci (dowóz do placówek oświatowych i odwiezienie do miejsca zamieszkania) w okresie roku szkolnego w dni nauki. Organizacja roku szkolnego jest uregulowana Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 roku w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 r., poz. 1211 z późn. zm.). 2) Transport odbywał się będzie na terenie Gminy Żmigród oraz z i do miejscowości: Białawy, Białawy Wielkie, Czaplice, Czaplewo, Kaszyce Wielkie, Lubiel, Turzany, Zakrzewo, trasami i w godzinach uzgodnionych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: IRL.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa polegająca na realizacji zadania pn.: Zakup autobusowych biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół na terenie Gminy Żmigród na rok 2026 1) Zamówienie przewiduje przewóz dzieci (dowóz do placówek oświatowych i odwiezienie do miejsca zamieszkania) w okresie roku szkolnego w dni nauki. Organizacja roku szkolnego jest uregulowana Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 roku w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2023 r., poz. 1211 z późn. zm.). 2) Transport odbywał się będzie na terenie Gminy Żmigród oraz z i do miejscowości: Białawy, Białawy Wielkie, Czaplice, Czaplewo, Kaszyce Wielkie, Lubiel, Turzany, Zakrzewo, trasami i w godzinach uzgodnionych przez Zamawiającego.