2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W-installaties gemeentelijk vastgoed
Beschreibung: De opdracht omvat het elektrotechnische (E) en werktuigbouwkundig (W) onderhoud van het gemeentelijk vastgoed van gemeente Berg en Dal. De ingeschatte opdrachtwaarde bedraagt (op basis van historische gegevens) ongeveer € 1.125.000, - (excl. btw) bij de maximale looptijd van 9 jaar (gemiddeld € 125.000 excl. btw per jaar).
Interne Kennung: INK/RS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderhoud E&W-installaties gemeentelijk vastgoed Gemiddeld € 125.000 excl. btw per jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties