2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA (SPRZEDAŻ) I DYSTRYBUCJA GAZU DO OBIEKTÓW „SOLPARK KLESZCZÓW” SP. Z O.O.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa – obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji – gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E w okresie o łącznym prognozowanym wolumenie 900.857 KWh do obiektu Zamawiającego zlokalizowanego na ul. Sportowej 8, 97- 410 Kleszczów (PPG 8018590365500019228087) 2) Zamawiający informuje, iż całe zamówienie z wolnej ręki podlega ochronie taryfowej 3) PPG 8018590365500019228087 podlega częściowej – 28,74% ochronie taryfowej 4)
Interne Kennung: CRZPU/8/2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa (sprzedaż) i dystrybucja gazu do obiektów „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa– obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji – gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. o łącznym prognozowanym wolumenie 900.857 KWh do obiektu Zamawiającego zlokalizowanego na ul. Sportowej 8, 97- 410 Kleszczów. Zamawiający informuje, iż całe zamówienie podlega ochronie taryfowej.