See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Nissewijs - Meubilair De Hoeksteen
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor schoolmeubilair ten behoeve van Stichting Nissewijs - locatie De Hoeksteen. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Vorherige Bekanntmachung: 389777-2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000