2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa zeroemisyjnego taboru na potrzeby Średzkiej Komunikacji Publicznej - etap I w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w części II SWZ. Wymagania stawiane pojazdom : 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk, fabrycznie nowych, niskoemisyjnych autobusów klasy MAXI z napędem elektrycznym wraz z 1 ładowarką mobilną. 2) Kody według Wspólnego Słownika Zamówień CPV: a. 34.12.11.00-2 – autobusy transportu publicznego, 3) Będące przedmiotem niniejszego zamówienia autobusy muszą być pojazdami fabrycznie nowymi (wg definicji z Ustawy Prawo o ruchu drogowym z 20 czerwca 1997 r., tzn. nie mogą być wcześniej rejestrowane, a przebieg dostarczanych autobusów nie może być większy niż 1.500 km; 4) Zamawiający wymaga, aby wszystkie elementy konstrukcyjne, części, elementy wyposażenia, a także dostarczany wraz z autobusami sprzęt, urządzenia i narzędzia o ile będą wymagane były fabrycznie nowe. 5) a) dotyczące homologacji pojazdów - określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251) oraz w rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 sierpnia 2023 r. w sprawie homologacji typu pojazdów samochodowych i przyczep oraz ich przedmiotów wyposażenia lub części (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1651), b) określone w normie PN-S-47010:1999 Pojazdy drogowe - Autobusy - Wymagania podstawowe. Do oferty należy załączyć oświadczenie o posiadanym przez zaoferowany pojazd świadectwie homologacji typu pojazdu, dopuszczający go do poruszania się i rejestracji pojazdu na terenie RP. Dokument homologacji jest wymagany do złożenia poprawnej oferty. 6) Autobusy muszą spełniać wymagania Regulaminu nr 107 EKG/ONZ –Jednolite przepisy dotyczące homologacji pojazdów kategorii M2 i M3w odniesieniu do ich budowy ogólnej (Dz.U.UE.L.2018.52.1 z dnia 2018.02.23).
Interne Kennung: WZP 271.1-6/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001