See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków na potrzeby Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla potrzeb Apteki Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia: formularzu asortymentowo-cenowym. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, należy przyjąć, że Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy ,,lub równoważne''
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków dla potrzeb Apteki Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia: formularzu asortymentowo-cenowym. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, należy przyjąć, że Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy ,,lub równoważne''.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8