766022-2023 - Wettbewerb
Polen – Diverse Möbel und Einrichtungen – Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia do nowobudowanego Pawilonu Rehabilitacyjnego – III postępowanie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia do nowobudowanego Pawilonu Rehabilitacyjnego – III postępowanie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu medycznego i wyposażenia do nowobudowanego Pawilonu Rehabilitacyjnego. Niniejsze zamówienie obejmuje 9 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia określają: a. formularz cenowy - załącznik nr 1 do SWZ b. projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 2a, 2 b, 2c do SWZ c. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia- załącznik nr 6 do SWZ
Interne Kennung: ZP.PN.26.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421153 Installation von Einbaumöbeln, 39130000 Büromöbel, 33100000 Medizinische Geräte, 39121100 Schreibtische, 39112000 Stühle, 39131100 Archivregale, 39141100 Schränke und Regale, 39224340 Mülleimer, 39191100 Tapeten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Formularz cenowy - załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39141100 Schränke und Regale, 39121100 Schreibtische
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 39191100 Tapeten