2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdroż. Wirtualnych Spacerów 360° wykorz. VR wraz z dedyk. panelem CMS w proj Zrównoważony Kampus SGGW–kształcenie na rzecz branż kluczowych i GreenTechEducation
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. Stworzenie Wirtualnych Spacerów 360° (dalej: Spacer VR) wykorzystujących technologię VR (Virtual Reality) dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, umożliwiającego wirtualne zwiedzanie wybranych przestrzeni, których szczegółowy opis znajduje się w kolejnych rozdziałach OPZ. Spacer będzie dostępny w goglach VR, w przeglądarce internetowej oraz zintegrowany z dedykowanym panelem CMS umożliwiającym zarządzanie treścią. 2. Dostawa i konfiguracja Panelu CMS dla co najmniej 20 użytkowników. 3. Przeprowadzenie szkoleń. 4. Świadczenie usługi asysty technicznej. 5. Udzielenie gwarancji. 3. Głównym celem zamówienia jest umożliwienie użytkownikom odbywania wirtualnych spacerów edukacyjnych po różnorodnych środowiskach przyrodniczych w szczególności poprzez: 1. Dokładne nagranie otaczającej użytkownika przestrzeni. 2. Możliwość poruszania się po wybranej przestrzeni. 3. Organizowanie quizów dla użytkowników. 4. Możliwość zarządzania wybranymi elementami wskazanymi przez Zamawiającego (punkty POI). 5. Przygotowanie interaktywnej instrukcji dla nowego użytkownika z obsługi podstawowych funkcji aplikacji i kontrolerów (np. poruszanie, wybieranie elementów, zmiana języka itp.) dostępnej z poziomu gogli VR oraz komputera.
Interne Kennung: Numer sprawy: SZP.250.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa i wdrożenie Wirtualnych Spacerów 360° (dalej: Spacery VR) wykorzystujących technologię VR (Virtual Reality) wraz z dedykowanym panelem CMS umożliwiającym zarządzania treścią” w ramach projektów „Zrównoważony Kampus SGGW – kształcenie na rzecz branż kluczowych” oraz „GreenTechEducation – SGGW dla gospodarki przyszłości”
Beschreibung: 1. Opis przedmiotu zamówienia cpv: 48900000-7 (Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe). 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. Stworzenie Wirtualnych Spacerów 360° (dalej: Spacer VR) wykorzystujących technologię VR (Virtual Reality) dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, umożliwiającego wirtualne zwiedzanie wybranych przestrzeni, których szczegółowy opis znajduje się w kolejnych rozdziałach OPZ. Spacer będzie dostępny w goglach VR, w przeglądarce internetowej oraz zintegrowany z dedykowanym panelem CMS umożliwiającym zarządzanie treścią. 2. Dostawa i konfiguracja Panelu CMS dla co najmniej 20 użytkowników. 3. Przeprowadzenie szkoleń. 4. Świadczenie usługi asysty technicznej. 5. Udzielenie gwarancji. 3. Głównym celem zamówienia jest umożliwienie użytkownikom odbywania wirtualnych spacerów edukacyjnych po różnorodnych środowiskach przyrodniczych w szczególności poprzez: 1. Dokładne nagranie otaczającej użytkownika przestrzeni. 2. Możliwość poruszania się po wybranej przestrzeni. 3. Organizowanie quizów dla użytkowników. 4. Możliwość zarządzania wybranymi elementami wskazanymi przez Zamawiającego (punkty POI). 5. Przygotowanie interaktywnej instrukcji dla nowego użytkownika z obsługi podstawowych funkcji aplikacji i kontrolerów (np. poruszanie, wybieranie elementów, zmiana języka itp.) dostępnej z poziomu gogli VR oraz komputera. 4. Miejsce wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.