766170-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselkraftstoff (EN 590) – „Bezgotówkowy bieżący zakup oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej 95 za pomocą elektronicznych kart paliwowych , do zbiorników pojazdów należących do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu w 2026 r.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Bezgotówkowy bieżący zakup oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej 95 za pomocą elektronicznych kart paliwowych , do zbiorników pojazdów należących do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu w 2026 r.”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę: a. Oleju napędowego (B7) w prognozowanej ilości – 180 000 litrów b. Etyliny bezołowiowej 95 (E10) w prognozowanej ilości – 6000 litrów
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 4 ustawy PZP
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji.