See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli specjalistycznych na potrzeby RZGW Gliwice i jednostek podległych
Beschreibung: Szczegółowe wymagania Zamawiającego wobec przedmiotu zamówienia określa dokumentacja postepowania, w tym: Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) oraz Specyfikacja asortymentowo-cenowa (załącznik nr 2).
Vorherige Bekanntmachung: 564724-2025
Interne Kennung: C.ROZ.2710.114.2025.APS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Dostawy mebli dla potrzeb Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Beschreibung: Szczegółowe wymagania Zamawiającego wobec przedmiotu zamówienia w tej części określa dokumentacja postepowania, w tym: Opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1) oraz Specyfikacja asortymentowo-cenowa (załącznik nr 2).
Interne Kennung: C.ROZ.2710.114.2025.APS - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - Dostawy mebli dla potrzeb Zarządu Zlewni Gliwice
Interne Kennung: C.ROZ.2710.114.2025.APS - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 - Dostawy mebli dla potrzeb Zarządu Zlewni Katowice
Interne Kennung: C.ROZ.2710.114.2025.APS - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 - Dostawy mebli dla potrzeb Zarządu Zlewni Opole
Interne Kennung: C.ROZ.2710.114.2025.APS - Część 4